Serdecznie zapraszamy na X Forum Formacyjne Moc Misji – Tajemnica Eucharystii, które odbędzie się w dniach 29-31 stycznia br.!

W tym roku z powodu pandemii nie możemy spotkać się razem, ale Pan Bóg jest blisko nas zawsze i czeka na spotkanie twarzą w twarz, dlatego nie poddajemy się i działamy! Tegoroczne Forum przenosimy do przestrzeni online i do Twojego kościoła parafialnego.

W sobotę 30 stycznia o godz. 19:30 konferencję wygłosi ks. Krzysztof Porosło.

Chcemy w czasie trwania naszego Synodu, pomimo utrudnień w spotkaniu związanych z epidemią, doświadczyć bycia wspólnotą Kościoła Tarnowskiego. Zapraszamy Cię do udziału, niezależnie od tego, czy jesteś bardziej lub mniej zaangażowany w życie Kościoła. Transmisje będą odbywać się w dniach: 29-31.01.2021, o godz. 19.30, poprzez radio RDN oraz kanał Synaj.tv na platformie YouTube (Kliknij w przycisk lub link: ).

LINKI DO MEDIÓW TRANSMITUJĄCYCH WYDARZENIA FORUM

SYNAJ.TV https://www.youtube.com/channel/UCAPmWNE4ONknaiwFjfj6G7w
RADIO RDNhttps://www.rdn.pl/
RADIO PROFETOhttps://profeto.pl/radio

Dodatkowo sobota, 30.01.2021, jest dniem święceń biskupich ks. Artura Ważnego, który jest inicjatorem Forum. Zachęcamy do oglądania transmisji z tego wydarzenia o godz. 10:00, w telewizji TRWAM. Pragniemy, by ten czas był przestrzenią duchowej jedności i modlitwy za naszą diecezję.

Do zobaczenia, do usłyszenia!.